Speciální výstava chrtů a Klubová výstava italských chrtíků - Slatiňany

01.08.2010 19:13

 

31.7.2010      Speciální výstava chrtů 2010 - Slatiňany
Kewin Stříbrný potok -
V1, CAC, Vítěz Speciální výstavy 2010


1.8.2010       Klubová výstava KCHICH 2010 - Slatiňany 
Kewin Stříbrný potok - V1, CAC, Nejlepší pes

 

V sobotu se konala Speciální výstava chrtů ve Slatiňanech. Italské chrtíky posuzovala paní Lotte Jorgensen z Dánska, která působila při posuzování velmi nevyzpytatelně. Po dlouhé době rozhodčí, od které nikdo nevěděl, co má očekávat. Kewin se představil ve třídě vítězů a tradičně získal pěkný posudek a hodnocení výborný 1, CAC. O titul Vítěz speciální výstavy chrtů se opět jako loňský rok utkal se svým polovičním bratrem Ebonem z Amálčiny zahrádky. Paní rozhodčí po krátkém rozmýšlení udělila tento prestižní titul právě Kewinovi, který tímto vítězstvím obhájil svůj titul z loňské sezony. Titul BOB pak získala Rabia z Kozího vršku. Všem vítězům tříd velmi gratulujeme.

V neděli se konala Klubová výstava Klubu chovatelů italských chrtíků a posuzovala paní Cinzia Aymaretti Camia z Itálie. Ani s touto rozhodčí jsme se dosud nesetkali a opravdu jsme byli zvědaví, jakým způsobem bude posuzovat národní plemeno své země. I tentokrát byl Kewin předveden ve třídě  vítězů a i od této rozhodčí získal posudek s velmi pozitivním hodnocením. O titul Nejlepší pes klubové výstavy se utkal s Quadrupedem z Kozího vršku a Ebonem z Amálčiny zahrádky. Stejně jako rozhodčí z Dánska, i rozhodčí z Itálie zvolila Kewina. Tento tilul získal Kewin již na loňské výstavě KCHICH a letošním vítězstvím ho také obhájil. Velmi gratulujeme majitelům Natana Stříbrný potok k získání dalšího titulu CAJC, JBOB a ke splnění podmínek pro udělení titulu Český junior šampion. Samozřejmě všem ostatním vítězům také gratulujeme.

Těší nás, že  Kewina předchází pověst psa velmi vysokých kvalit s krásným předvedením, který má stabilně vynikající úspěchy nejen v ČR. Vždy byl hodnocen na všech výstavách známkou výborný. Takovou pověstí a úspěchy se může pochlubit málokterý chrtík.  

 

 

 

 

 

—————

Zpět