ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2010 A TOP DOG 2010

18.01.2011 17:34

 

KEWIN STŘÍBRNÝ POTOK 

 5. místo v Soutěži ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2010 ve skupině X. - Chrti

 2. místo v Soutěži PES ROKU (TOP DOG) 2010 ve skupině X. - Chrti

 

V sobotu 15.1.2011 se konala v TOP HOTELU PRAHA prestižní soutěž ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2010.

Stejně jako loni se na výstavu sjelo mnoho krásných psů - šampionů. Náš Kewin Stříbrný potok reprezentoval italské chrtíky. V prvním kole mu byl rozhodčím Gerardem Jippingem udělen titul BOB a tím postoupil do druhého kola, kde již soutěžila jednotlivá plemena zařazená dle příslušných skupin. Nejlepšího z chrtů měl vybírat pan Štefík ze Slovenska. K našemu příjemnému překvapení vybral Kewina ze všech chrtů v X. skupině do užšího výběru nejlepších pěti. Po důkladném předvedení v pohybu i v postoji  vybraných představitelů plemen byl Kewin vybrán na 5. místo ve skupině X.

V závěru večera v kongresovém sále proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů soutěže "PES ROKU (TOP DOG) 2010."  Na základě výborných výstavních úspěchů v sezoně 2010 se Kewin umístil na úžasném 2.místě v X. skupině.

Jsme velmi pyšní na úspěchy našeho italáčka. Po loňském 4. místě v obou soutěžích se Kewin tímto úspěchem zařadil mezi několik málo chrtíků v historii tohoto plemene u nás, kteří se dokázali opakovaně v těchto soutěžích umístit.

 

—————

Zpět